Стіл Шотландія, 1220х810 мм

Номер: МП стол Шотландия 1220
6 594грн
Есть в наличии

Стіл Шотландія, 1220х810 мм, 810х810 мм

Описание

Стіл Шотландія, 1220х810 мм, 810х810 мм

высота 751 мм

Меблі виготовлені з березової фанери вищого сорту, ламінована австрійським HPL ламінатом FunderMax, за допомогою клею на водній основі американської фірми 3М.

Екологічність, витривалість в експлуатації та безпека є одним з головних переваг меблів з фанери. У процесі використання вона не виділяє шкідливих і токсичних речовин і має високий ступінь вологостійкості завдяки структурі та додатковій обробці.

HPL - ламінат - це екологічно чистий матеріал складається з натуральних волокнистих шарів крафт-паперу і синтетичних смол, які під впливом великого тиску і високих температур плавляться і після охолодження тверднуть. Матеріал не містить органічних галогенів (хлору, флора, брому і т.д.), також не містить ні азбесту, ні засобів, що захищають деревину від псування (фунгіцидів, пестицидів і т.д.) або якихось важких металів.

Меблі з HPL + фанера довговічні, не бояться вологи, пару, ударних навантажень не дають утворюватися бактеріям на поверхні дозволяють створення різних елементів декору, та мають широкий ряд кольорів. Не чинять ні якого впливу на матеріал в умовах повсякденного використання, такі як розлитий чай або кава

Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Написать отзыв
Имя
E-mail
Отзыв
Рейтинг
Код
captcha
Введите символы с картинки.