Органайзери для дому. Вішалки.

Справжні домашні помічники – це вішалки органайзери.

Насправді, в деяких випадках вони можуть зіграти роль шафи.

Настінни вішалки

Наприклад, ось така настінна вішалка з металу яка кріпиться до стіни.

Настінна вішалка

Вона займає зовсім небагато місця і при цьому на ній поміщаються: вішаки-плечі, що дає можливість не зім’яти розвісивши сорочки, піджаки та інші речі. А також, ця вішалки має гачки, на які зручно зачепити штани чи інші речі, які потрібно тримати під рукою.

настенная вешакла из металла

Надвірна вішалка

Цікаве рішення – вішалка, що кріпиться на двері. Її, як і багато інших, ви можете купити в нашому магазині Характер в Одесі. Достатня кількість гачків дозволяє розмістити багато речей. Виглядає все стильно та естетично. Така вішалка мобільна, займає мало місця, її легко можна прибрати, або перенести в інше місце.

вешалка на двери купить

Підлогові вішалки

Підлогові вішалки - так само здібні стати невеликою шафою. Їх можна використовувати у спальні, дитячій кімнаті, у ванній кімнаті.

Наприклад, вішалка із металу для рушників. Зручність та мобільність!

напольная вешалка для одежи

Вішалки з полками

Настінні вішалки з поличками можна використовувати не лише у передпокої для одягу та шапок. Але й у будь-якій кімнаті, навіть у кухні, повісивши на гачки рушники, а зверху розставивши посуд.

вешалка с полкой

У нашому магазині з Одеси Характер, є великий вибір цікавого приладдя для дому та всілякі органайзери: від вішалки, полиці, дзеркал до гачків!

Інтернет магазин Характер Одеса, працюємо з 2008 року!

вешалка на стену

Органайзеры вешалки.

Настоящие домашние помощники – это вешалки органайзеры. На самом деле, в некоторых случаях они могут сыграть роль шкафа.

Например, такая настенная вешалка из металла, крепится к стене. Занимает совсем немного места и при этом на ней помещаются: вешалки плечики, что даёт возможность развесить рубашки, пиджаки и другие вещи. А также эта вешалки имеет крючки, на которые удобно зацепить брюки или другие вещи, которые нужно держать под рукой.

Интересное решение – вешалка, которая крепится на дверь. Её, как и многие другие вы можете купить в нашем магазине Характер в Одессе. Достаточное количество крючков дает возможность разместить много вещей. Выглядит всё стильно и эстетично. Такая вешалка мобильна, занимает мало места, ее с легкостью можно убрать или перевесить в другое место.

Напольные вешалки – так же фактически являются маленьким шкафом. Их можно использовать в спальне, детской комнате, в ванной комнате.

Например, вешалка из металла для полотенец. Удобство и мобильность!

Настенные вешалки с полочками можно использовать не только в прихожей для одежды и шапок. Но и в любой из комнат, даже в кухне, повесив на крючки полотенца, а сверху расставив посуду.

В нашем магазине из Одеса Характер есть большой выбор интересных принадлежностей для дома и всевозможных органайзеров от вешалки, полки, зеркал до крючков! Интернет магазин Характер Одесса, работаем с 2008 года!