Шафа для взуття, тумба для взуття

Знайдено: 1 - 24 серед 66 товарів

Шафа для взуття, полиці та тумби для взуття


Капці завжди повинні бути на своєму місці. Тому тут є полиці, полиці, стелажі для взуття, шафки, ткмби для взуття і великі шафи для взуття. Магазин меблів та декору Характер з Одеси допоможе вам розставити все по своїх місцях.

Полки та тумби для взуття можуть не тільки мати функцію зберігання, але і прикрасити ваш будинок.

Те, як ми зустрічаємо гостей, наскільки приємно їм буде відвідувати наш будинок, багато в чому визначає передпокій.

Кожен день йдучи на роботу або в магазин, в гості, в театр, повертаючись назад, як це не звучить банально, ми надягаємо або знімаємо взуття. Щоб зробити це комфортно, потрібно сісти, тому в передпокої обовязково знадобиться пуф, лавка, стілець або табурет. Спеціально для цього меблевики розробили функціональний предмет інтер'єру пуф-лавка для передпокою. 

Її розміри продумані для максимальної зручності, але при цьому такі меблі займає мінімум місця. Крім того, такі дивани для передпокою мають місце для зберігання взуття, коробки для необхідних дрібниць (крем, щітка для взуття, ключі і т.д.), що дуже зручно і економить місце.

Пуфи, табуретки, лавки для передпокою можуть бути виконані з різних матеріалів, це ДСП і МДФ, але особливо зручно і красиво виглядають ковані вироби. Вони довговічні, легко чистяться і привабливо виглядають.