Вітальня Барі

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів

Дизайн меблів Барі універсальний і вигідно доповнить настрій інтер’єрі в стилі лофт, тому що має сучасний та стильний вигляд.

Стиль Loft  має вільний характер, це підкреслить атмосферу свободи та талановитості господарів. Ідеально впишеться в молодіжний інтерьер будь якої квартирі.

Зі сторони технічного виконання: в системі Барі застосовуються надійні матеріали та кріплення, а міцні металеві ніжки дозволяють легко витримати усі необхідні навантаження і забезпечують стійкість конструкції. Напрямні на шухлядах телескопічні, корпус виконаний в оригінальному декорі що імітує бетон нейтрального світло-сірого відтінка.
Фасади виконані з ЛДСП, у теплому декорі «дуб гранж пісочний», що передає м’якість деревини. Металеві ручки в чорному кольорі практичні та підкреслюють лаконічність.

В меблях для дому Барі української фабрики Сокме  використовується німецька фурнітура фірми Хефель. Меблі Барі якісні та продумані до дрібниць фабричні вироби, які відповідають усім сучасним вимогам та стандартам!

Придбати систему Барі в Одесі можливо в магазині меблів та декору Характер Одеса.

Доставка в інші міста України грузоперевізниками. Меблі добро та компактно упаковані! Потребують збирання.

Корпус і фасади виготовлено з ЛДСП.
Корпус – 16, 22 мм; фасад – 16 мм.
Напрямні на шухлядах телескопічні.
Покращене пакування, адаптоване для інтернет-відправлень.
Кромка: AБC 0,5/1

В мебели для дома Бари украинской фабрики Sokme используются немецкие аксессуары компании Hefel. Мебель Bari – это высококачественная и продуманная фабричная продукция, отвечающая всем современным требованиям и стандартам!
Приобрести систему Bari Бари в Одессе можно в магазине мебели и декора Характер Oдесса.
Доставка в другие города Украины грузоперевозчиками. Мебель хорошо и компактно упакована!