Дзеркала в інтер'єрі 2021 рік 2022

Дзеркала, мода, інтер'єр. Дзеркала в інтер'єрі 2021 рік 2022

Зверніть увагу на цей ненав'язливий, продуманий інтер'єр квартири в Лондоні. Фото Астрід Темпліер. Великі вікна, що подають в простір багато світла. Тепло-пастельну гаму компенсує акценти - статуетки, декор, книги і картини. Строгі класичні форми пом'якшуються круглими вигинами: тарілками, дзеркалом, вазою.

Состаренное зеркало в интерьере

Камін, над ним вивішено велике дзеркало, в якому відбивається майже вся кімната. Дзеркало в цьому інтер'єр безсумнівно один з фаворитів. І хоч виглядає воно як антикваріат, але виготовлено в нашому сучасному світі за допомогою сучасних технологій. Використовувалися різноманітні методи старіння дзеркала, травлення полотна, надання нестандартних форм.

Состаренное зеркало изготовление

Ви запитаєте де можна в Україні купити таке стильне настінне дзеркало.

Ми відповімо: ви можете купити настінне дзекрало всіляких форм і розмірів, стандартні і під замовлення в магазині меблів і декору Характер в Одесі. Ми доставимо дзеркала в будь-який район України. Якщо ви захочете, то можемо змінити ступінь состаренности і потертості металевої рами. Працювати з нами, і замовляти у нас дзеркала люблять дизайнери та архітектори, з нами зручно і надійно працювати. Адже магазину меблів і декору Характер у 2022 році виповниться 14 років. Подивіться відео процесу виготовлення дзеркала, рами на нашому виробництві:

Що відносно інтер'єрної моди, то ми б дали рекомендацію дотримуватися чистих форм і самодостатніх акцентів. Подивіться фото інтер'єрів і робіть висновки:

Чекаємо вас в нашому магазині меблів і декору Характер, каталог можете подивитися тут (тисніть на посилання). Меблі і декор в місті Одеса, доставка по всій Україні!